DE / EN

Darmowe porady prawne Kraków

Darmowe porady prawne Kraków

Wychodząc naprzeciwko potrzebom wielu osób nasza Kancelaria prowadzi darmowe porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego i karnego. Porady są świadczone bezpośrednio przez pracowników Kancelarii legitymujących się tytułem zawodowym adwokata lub radcy prawnego. Porady prawne są świadczone bezpośrednio w siedzibie Kancelarii tylko po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie drogą telefoniczną bądź mailową.

Zasady udzielania bezpłatnych porad prawnych

  • Bezpłatne porady prawne udzielane są tylko w siedzibie Kancelarii na ul. Krakowskiej 16/3 w Krakowie.
  • Porady udzielane są tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania drogą telefoniczną (tel: 666 023 071) bądź mailową.
  • Osoba chcąca skorzystać z darmowej porady prawnej zobowiązana jest podać swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.
  • Czas przeznaczony na darmową poradę prawną nie powinien przekroczyć 30 minut.
  • Każda osoba może skorzystać z bezpłatnej porady prawnej tylko jeden raz.
  • Bezpłatna porada prawna udzielana jest w formie ustnej i nie obejmuje napisania/przygotowania wniosków/dokumentów/pozwu.
  • Kancelaria Adwokacka Aleksandry Gawin-Bławat przeznacza łącznie na darmowe porady prawny 4 godziny tygodniowo.
  • Kalendarz spotkań prowadzony jest na okres dwóch tygodni i decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku wolnych terminów w podanym okresie, w sytuacji dalszego zainteresowania bezpłatną poradą prawną należy zgłosić swoje zainteresowanie ponownie w innym terminie.
  • Osobom, które nie były umówione lub nie stawiły się w ustalonym terminie bezpłatna porada prawna nie będzie udzielona.
  • W przypadku dużego skomplikowania sprawy Kancelaria ma prawo odmówić udzielenia darmowej porady prawnej.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpłatnymi poradami prawnymi bardzo prosimy wszystkie zainteresowane osoby o przestrzeganie w/w zasad.

Podziel się z innymi opinią na temat darmowych porad prawnych udzielanych przez naszą Kancelarię

Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, poddajemy się Państwa ocenie i zachęcamy do możliwości podzielenia się opinią na temat naszej Kancelarii.

Państwa zdanie, zarówno pozytywne (za które serdecznie dziękujemy) jak i negatywne ma dla nas bardzo duże znaczenie – dlatego prosimy o publikację swojej opinii w odniesieniu do pomocy prawnej udzielonej przez naszą Kancelarię.

Do wystawienia komentarza wymagane jest posiadanie konta Google. Państwa stanowisko zostanie opublikowana w Internecie na profilu naszej Kancelarii.

Pozostałe usługi:

Prawo rodzinne

To gałąź prawa cywilnego, która reguluje stosunki prawne w rodzinie (majątkowe i niemajątkowe). Określa zasady jej istnienia i funkcjonowania, reguluje stosunki wewnątrzrodzinne jak i z osobami trzecimi. W ramach prawa...

Prawo cywilne

Ma za zadanie ochronę interesów poszczególnych jednostek. W jego ramach formułujemy dla Państwa pozwy, wnioski, umowy cywilnoprawne oraz handlowe, a także pomagamy w sporach wynikających z niedotrzymywania umów (wierzytelności, długi,...

Prawo karne

Definiuje czyny będące przestępstwami (czyny o wysokim stopniu szkodliwości społecznej) lub wykroczeniami (czyny o niewielkim stopniu szkodliwości społecznej). Określa zasady odpowiedzialności za te czyny oraz środki prawne stosowane wobec ich...

Prawo gospodarcze

To zbiór norm prawnych regulujących relacje gospodarcze, w których udział biorą osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty mogące być podmiotami stosunków gospodarczych. Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno dla firm,...

Porady prawne online

Podążając za stale rozwijającymi się nowymi technologiami nasza Kancelaria wdrożyła z sukcesem usługę umożliwiającą naszym Klientom korzystanie z porad prawnych online. W celu skorzystania z porady prawnej online wystarczy ustalić...

Szkolenia

Oprócz usług prawnych, prowadzimy także szkolenia prywatne dla grup oraz organizujemy wewnętrzne szkolenia dla firm. Szkolenia trwają przeważnie 2 dni po 7 godzin. Podczas zajęć poruszane są wszelkie aspekty związane...