DE / EN

O kancelarii

Zlokalizowana w centrum Krakowa Kancelaria adwokacka Aleksandry Gawin-Bławat powstała jako rezultat wieloletniej praktyki prawniczej Pani Mecenas, zarówno w zakresie współpracy z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria prawna zapewnia kompleksowe porady i usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego oraz gospodarczego.
Odpowiemy na Państwa pytania, sformułujemy umowy, pozwy i wnioski, będziemy reprezentować Państwa interes podczas procesu sądowego. Zapewniamy wgląd do akt i prowadzonych spraw w internetowej Strefie Klienta.
Oferujemy dogodne formy współpracy.

Według prawa wszyscy jesteśmy równi. Dla naszej Kancelarii każdy Klient jest równie ważny.

Aleksandra Gawin-Bławat jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie rodzinnym i prowadzi własną kancelarię adwokacką na terenie Krakowa. Solidna podstawa teoretyczna i nabyte w czasie pracy zawodowej umiejętności praktyczne pozwalają jej reprezentować zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze na każdym etapie postępowania. Wolny czas spędza z dobrą książką.

Dobry zespół tworzą ludzie o różnych umiejętnościach, którzy wzajemnie uzupełniają swoją wiedzę i doświadczenie. Niebagatelne znaczenie ma również indywidualne podejście do każdej sprawy. Nie korzystamy z utartych rozwiązań, ale poszukujemy optymalnego rozwiązania, skrupulatnie analizując sytuację naszego Klienta. I dlatego śmiało możemy powiedzieć, że wypracowujemy najlepsze rozwiązania.

Dzięki współpracy z grupą profesjonalistów (doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli, biegli księgowi, notariusz) Kancelaria może zaoferować również pełen zakres usług dodatkowych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii.