Porady prawne online!

Nie tylko zaspokajamy standardowe potrzeby klientów, którzy poszukują rzetelnej porady prawnej. Nasza Kancelaria wciąż rozwija się i dlatego dziś zaoferować możemy porady prawne online.
To rozwiązanie z pewnością dla tych wszystkich, którzy cenią swój czas i pieniądze. Bez konieczności wychodzenia z domu – przez Skype, Google Hangouts lub telefonicznie – mogą Państwo uzyskać profesjonalną poradę.

To proste!

Skorzystanie z porady online jest proste i wygodne.
W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu w celu omówienia tematyki, preferowanej formy kontaktu i dogodnego terminu konsultacji. Następnie należy wypełnić formularz i dokonać opłaty.
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie kontaktujemy się z Państwem i… udzielamy porady!
Jeżeli sprawa wymaga zapoznania się z dokumentami, nie muszą Państwo kłopotać się z ich przywiezieniem do Kancelarii, wystarczy przesłać nam kopie w formie elektronicznej.

Złożenie zamówienia poprzez formularz na niniejszej stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu porad prawnych online.

3 kroki do porady prawnej online

1. Zadzwoń do Kancelarii (kom: +48 666 02 30 71), powiedz czego dotyczy sprawa – udzielimy od razu odpowiedzi czy jesteśmy kompetentnie udzielić porady na wybrane zagadnienie przez Internet i ustalimy wstępnie termin porady.

2. Wypełnij formularz i zapłać za pośrednictwem płatności internetowych – płatność otrzymamy w przeciągu kilku minut.

3. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty i udzielimy porady za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji – bez limitu czasowego.
Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytanie dotyczące sprawy. Jesteśmy również w stanie zaopiniować/odnieść się do dokumentów które Państwo mogą nam udostępnić online.

Czym się wyróżniamy?

Choć internetowe porady prawne to wciąż nowość, coraz więcej kancelarii wprowadza je do swojej oferty. My jednak idziemy o krok dalej niż nasza konkurencja i odchodzimy od udzielania pisemnych odpowiedzi na pytania. Dlaczego? Gdyż wierzymy, że tylko rozmowa pozwala wyjaśnić wszelkie zawiłości każdej sprawy. Z tego też względu oferujemy Państwu konsultacje przez wyżej wymienione kanały komunikacyjne.

Zamów poradę!

img-steps
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Oczekiwany termin porady*
Preferowana forma kontaktu
img-platnosci