DE / EN

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej? Szukasz adwokata, który w pełni zaangażuje się w Twoją sprawę? A może jesteś przedsiębiorcą poszukującym Kancelarii Prawnej z Krakowa do stałej obsługi prawnej Twojej firmy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, skorzystaj z usług Kancelarii Prawnej z Krakowa prowadzonej przez Adwokat Aleksandrę Gawin-Bławat.

Krakowska Kancelaria Prawna Adwokat Aleksandry Gawin-Bławat świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i wykroczeń. Zajmujemy się formułowaniem umów, pozwów i wniosków, a także reprezentujemy naszych Klientów przed sądem. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Nasi pracownicy to absolwenci renomowanych uczelni i doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do podmiotów prawnych jak i osób fizycznych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze interes naszego Klienta oraz obowiązujące przepisy prawa.

Chcąc w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów świadczymy także porady prawne online. To idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają daleko od naszej kancelaria prawnej w Krakowie, a chciałyby uzyskać porady prawne w Krakowie. Dzięki usługom online, nasi klienci mają cały czas wgląd do prowadzonych przez nas spraw.

Nasza kancelaria prawna Kraków zlokalizowana jest w samym centrum Krakowa, co ułatwia dojazd Klientom z różnych części miasta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownikami naszej kancelarii lub odwiedzenia nas osobiście. Nasi adwokaci z Krakowa pomogą Państwu znaleźć rozwiązanie każdej sprawy.