DE / EN

Pomoc prawna

Szukasz adwokata z Krakowa, na którym można polegać? Poszukujesz zaufanego partnera w interesach? Rozpocznij współpracę z naszą Kancelaria Adwokacką Kraków i sam przekonaj się o jakości świadczonych przez nas usług.

Kancelaria Adwokacka Kraków świadczy usługi z zakresu:

  • Prawa cywilnego i gospodarczego. Zajmujemy się windykacją należności, sporządzaniem umów cywilno-prawnych i handlowych, roszczeniami wynikającymi z umów, sprawami związanymi z odszkodowaniami i zadośćuczynieniami, prawem spadkowym i lokalowym.
  • Prawa rodzinnego. Reprezentujemy w sprawach dotyczących rozwód Kraków, separacji, spraw związanych z przyznawaniem alimentów i opieki, podziałem władzy rodzicielskiej czy decyzją o ubezwłasnowolnieniu.
  • Prawa karnego i wykroczeń oraz prawa karnego wykonawczego. Reprezentujemy oskarżonego i pokrzywdzonego przed sądem, negocjujemy środki probacyjne, karę łączną oraz odroczenia i przerwy w odbywaniu kary.

Chcąc dostosować się do potrzeb naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty usługę Adwokat Online. Dzięki niej nasi Klienci mają cały czas wgląd do postępów prowadzonych przez nas spraw i mogą poprosić o poradę prawną online.

Bez względu na to czy potrzebujesz adwokat Kraków do sprawy związanej z rozwód Kraków, czy pomocy w sprawie dotyczącej windykacji należności, skontaktuj się z nami i dowiedz się co nasza Kancelaria Adwokacka Kraków może Ci zaoferować. Nasi adwokaci z Krakowa są do Twojej dyspozycji zarówno w naszej siedzibie jak i za pośrednictwem systemu Adwokat Online.