DE / EN

Adwokat Online

Chcąc skorzystać z porady prawnej w naszej kancelarii nie musisz przyjeżdżać do Krakowa. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie, a my niezwłocznie wyznaczymy termin spotkania online, na którym udzielimy Ci profesjonalnej porady bez wychodzenia z domu.

Profesjonalne porady prawnicze przez Skype

Pomoc adwokata online zwykle sprowadza się do kilku maili lub wpisów na forach. My nie ograniczamy się wyłącznie do jałowych pisemnych odpowiedzi. Staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne technologie. Nasi prawnicy udzielają porad przez Skype, Google Hangouts, to ty wybierasz najgodniejszą dla siebie ścieżkę komunikacji.

Jak skontaktować się z adwokatem online?

Wystarczy, że zadzwonisz do naszej kancelarii i wyjaśnisz nam swoją sytuację. Jeśli uznamy, że faktycznie nie wymaga ona osobistej konsultacji wyznaczymy wstępny termin spotkania. Następnie należy wypełnić formularz online i dokonać wpłaty za pośrednictwem płatności internetowych. Zwykle dociera on do nas w przeciągu kilku minut. Wówczas jeden z naszych prawników, którego kompetencje najlepiej odpowiadają charakterowi Twojej sprawy skontaktuje się z Tobą przez wybrany kanał komunikacji. Jeśli potrzebujesz by profesjonalista przyjrzał się twoim dokumentom możesz je nam przesłać. W kilka chwil wyłapiemy wszystkie błędy formalne.

Adwokat online to usługa dedykowana osobom mieszkającym z dala od większych ośrodków miejskich. Korzystają z niej również wszyscy zapracowani mieszkańcy dużych miast, którzy bardzo cenią swój czas i nie chcą tracić go na dojazdy.