Usługi - Szkolenia

Szkolenia

W biznesie liczy się nie tylko kreatywne podejście do nowych wyzwań, ale również uczciwi kontrahenci, którzy rozliczają się na czas. Pracownicy wielu firm wciąż nie wiedzą, w jaki sposób rozmawiać z kluczowymi partnerami na temat płatności. Problemem jest też nawiązywanie współpracy z niewypłacalnymi przedsiębiorstwami bez uprzedniego sprawdzenia ich kondycji finansowej. Wszystkie te umiejętności wraz ze znajomością podstaw związanych ze ściąganiem wierzytelności to współcześnie cenna wiedza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i przekształceniom mającym miejsce na rynku, Kancelaria oferuje również prywatne szkolenia dla zainteresowanych grup, w tym pracowników przedsiębiorstw.

Proponowane przez nas warsztaty trwają przeważnie 2 dni po 7 godzin. Podczas zajęć poruszane są wszelkie aspekty związane z dochodzeniem roszczeń i ściąganiem wierzytelności. Uczestnicy otrzymują merytoryczne informacje na temat dochodzenia roszczeń na drodze sądowej, jak i egzekwowania ich w postępowaniu egzekucyjnym. W trakcie szkolenia poruszane są także zagadnienia postępowania zabezpieczającego wierzytelność, postępowania upadłościowego i aspekty związane z odpowiedzialnością karną. Solidne podstawy, które zdobędą uczestniczący w warsztatach pozwolą na uchronienie firmy przed niewypłacalnymi kontrahentami i – w przypadku takiej konieczności – podjęcie stosownych kroków mających na celu zabezpieczenie interesów firmy.

Szkolenia odbywają się w ustalonym wcześniej terminie przy filiżance kawy i poczęstunku, który zapewnia organizator, czyli Kancelaria. Fachowa wiedza przekazana w przystępnej formie pozwoli na szybkie zdobycie kompetencji w omawianym zakresie.

Pozostałe usługi

Prawo cywilne

ma za zadanie ochronę interesów poszczególnych jednostek. W jego ramach formułujemy dla Państwa...

Prawo rodzinne

to gałąź prawa cywilnego, która reguluje stosunki prawne w rodzinie (majątkowe i niemajątkowe)....

Prawo karne

definiuje czyny będące przestępstwami (czyny o wysokim stopniu szkodliwości społecznej) lub...

Prawo gospodarcze

to zbiór norm prawnych regulujących relacje gospodarcze, w których udział biorą osoby fizyczne...

Prawo administracyjne

to zbiór przepisów dotyczących funkcjonowania organów administracji publicznej, kontroli nad...

Porady prawne online

Podążając za stale rozwijającymi się nowymi technologiami nasza Kancelaria wdrożyła z sukcesem...

Darmowe porady prawne

Problemy ze znalezieniem kompetentnego i zaufanego prawnika oraz wysokie ceny porad prawnych...