adam mickiewicz - pomnik, rynek krakowski

O kancelarii

Zlokalizowana w centrum Krakowa Kancelaria Adwokacka Aleksandry Gawin-Bławat powstała jako rezultat wieloletniej praktyki prawniczej pani Adwokat, zarówno w zakresie współpracy z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria zapewnia kompleksowe porady i usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Odpowiemy na Państwa pytania, sformułujemy umowy, pozwy i wnioski, będziemy reprezentować Państwa interes podczas procesu sądowego. Zapewniamy wgląd do akt i prowadzonych spraw w internetowej Strefie Klienta. Oferujemy dogodne formy współpracy.

Według prawa wszyscy jesteśmy równi. Dla naszej Kancelarii każdy Klient jest równie ważny.

Kancelaria, dzięki współpracy z grupą profesjonalistów (doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli, biegli księgowi, notariusz) może zaoferować również pełen zakres usług dodatkowych.

Aleksandra Gawin-Bławat jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i została wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie. Współpracuje z Kancelariami Adwokatów i Radców Prawnych od 2003 roku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii.